Hakkımızda

Bizi destekleyen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz, buralara kadar geldik!

3D Medya

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik çalışanlarımız, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizi asla etkilemeyen yapımız ve Avrupa çapında birçok platformdaki çalışmalarımızla ön planda olmayı başardık. . 3D Medya olarak 7 yıllık vizyonlarımızı kurulduğumuz gün belirledik. 2014, 2015 ve 2020 vizyonlarını başarıyla uygulayan şirketimiz, 2023 vizyonunu da hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışmıştır. İnsanlığa en iyi hizmeti sunacağımızdan eminiz ve 3D Medya 'nın proje ve yazılımlarıyla kalitemizden yararlanan ve başarılarını artıran müşterilerimizin memnuniyetini her zaman önemsiyoruz.
Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi hedefleyen firmamız, programlama, kalite kontrol ve araştırma geliştirme departmanlarının üstün performansı ile sürekli olarak yeni alanlar için yeni yazılımlar üretmektedir. Ürettiğimiz yazılımları tüm ülkelerdeki iş dünyasına ulaştırmak için yurt içi ve yurt dışında bayi ağımızı sürekli genişletiyoruz.
Yeni çözüm ortaklarımız ve 3D Medya 'ya katılan son kullanıcılarımızla çığ gibi büyüyoruz. Çözüm ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve son kullanıcılarımıza, kısaca "3D Medya" ailesine inanıyoruz. 7 yıldır topluluğumuzdan gelen gücümüze güveniyoruz.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP