Hakkımızda

Gerçekleştirdiğimiz birçok başarılı proje ve hizmet için bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.

3D Medya

Kaliteli iş anlayışımız sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. İşletmemiz uzun süredir 360 Sanal Tur, Web Sitesi, Web Yazılım, Sanal Mağazacılık, E-Ticaret, QR Servisleri, Yazılım Hizmetleri, Entegrasyon, Tasarım, Danışmanlık başta olmak üzere birçok konuda başarılı projeyi gerçekleştirmiştir. “3DMedya” firmamız sadece ülkemizde değil yurtdışında başta avrupa olmak üzere hizmetlerine ve faaliyetlerine devam etmektedir. Gerçekleştirilen birçok ürün ve hizmet sonrasında oluşan müşteri porfolyosu çalışma kalitemizi ortaya koymaktadır.
Gelişen yeni dünya düzeninde “Sanal Dünyayı Keşfet” sloganımız ile kendisini yenilemek ve gelişmek isteyen herkese hizmet vermeyi istiyoruz. İşletmelerin içerisinde bulundukları rekabet durumunda avantajlı hale gelme çabası doğal bir reflekstir hatta olması gereken doğru çabadır. Bu talep durumunda en doğru araç ve ürün yapısı günümüzde Dijital ürünlerdir. Bu dijital ürünler sayesinde birçok kişi firma veya markanızı kolaylıkla keşfeder zahmetsizce size ulaşabilir. Kar amacı güden her firma gibi işletmelerde rekabetçi ortamda pastadan daha fazla pay almak için çabalamaktadırlar.
Yurtdışında başladığımız ve 7 yıldır sürdürdüğümüz çalışmalarımızı artık Türkiye’de de sürdürmek ve devam etmek istiyoruz.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP