360 Sanal Turunu Keşfedin!

30 farklı sektöre uyarlanmış 360 sanal tur hizmeti uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Tüm Firmalara 360 Sanal Tur Hizmeti

Kurumsal 360 sanal tur hizmeti gereksinimleri sertifikalı Google Street View uzman ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir teknik bilginiz olmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz Sanal 360 derece tur en geç 7 gün içinde teslim edilir.

Tüm dijital platformlarda çalışan ürünümüz ve 360 ​​derece sanal tur hizmeti, her sektöre uygun size harika teklif seçenekleri sunabilir . 360 sanal hakkında detaylı bilgi için Turlar için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

360 ​​Sanal Tur İşlevlerini Keşfedin !

Google 360

Müşterileriniz şirketinizi ziyaret edebilir veya ürünlerinizi Google Haritalar'da derecelendirebilir.

360 Sanal Tur

Sanal 360 tur sayesinde müşterileriniz mağazanızı ziyaret edebilir veya ürünlerinizi inceleyebilir.

Sosyal Medya 360

360 sanal tur linkini tüm sosyal platformlarda dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Youtube 360

360 derecelik panoramik görüntüleri Youtube kanallarında yayınlayabilir veya 360 derecelik animasyonlu turlara dönüştürebilirsiniz.

VR 360

360 Sanal Tur, Smart VR tarafından desteklenen tüm cihazları destekler.

IFRAME / EMBED

Sanal 360 tur, tüm çevrimiçi ortamlarda paylaşılabilir veya web sitesine EMBED olarak entegre edilebilir.

360 Sanal Turu Yakından Keşfedin!

360 Business

360 Business sayesinde tüm departmanlarınızı veya üretim sitelerinizi 360 sanal tura dönüştürebilirsiniz. 360 Business, tüm ticari faaliyetlerde yer alan her sektöre göre uyarlanmıştır. Müşteri ihtiyaçlarına göre proje ile ilgili sanal turlar geliştirilebilir. 360 Business, tüm akıllı platformlarda %100 hızlı ve aktif olarak çalışır. Dilediğiniz platformlarda paylaşabilir ve şirketinizin web sitesinde kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek isteklerinizi iletebilirsiniz.

360 Hotel

360 Hotel sayesinde odalarınızı, sosyal aktivite mekanlarınızı ve otelinizin çevresini 360 derece sanal bir panoramik tura dönüştürebilirsiniz. 360 Hotel tüm akıllı platformlarda %100 hızlı ve aktif olarak çalışmaktadır. Dilediğiniz platformda paylaşabilir ve şirketinizin web sitesinde kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, isteklerinizi iletebilirsiniz.

360 Restaurant

360 Restaurant sayesinde ürünlerinizi sunabilir veya şirketinizin sosyal ortamını sanal bir tura dönüştürebilirsiniz. 360 Restaurant, tüm akıllı platformlarda %100 hızlı ve aktif olarak çalışmaktadır. Dilediğiniz platformda paylaşabilir ve firmanızın web sitesinde kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek isteklerinizi iletin.

360 Auto

360 Cars sayesinde tüm araçlarınızı tanıtabilir, araçlarınızın detaylı iç veya dış tasarımını ve teknik detaylarını 360 sanal tur olarak sunabilirsiniz. 360 Otomobil, tüm akıllı platformlarda %100 hızlı ve aktif olarak çalışır. Dilediğiniz platformlarda paylaşabilir ve şirketinizin web sitesinde kullanabilirsiniz.
Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, isteklerinizi iletebilirsiniz.

360 Showroom

360 Showroom sayesinde tüm ürünlerinizi 360 sanal tur olarak görüntüleyebilirsiniz. 360 Showroom, tüm akıllı cihazlarda %100 hızlı ve aktif olarak çalışır. Dilediğiniz platformda paylaşabilir ve firmanızın web sitesinde kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek isteklerinizi iletin.

360 Sanal Tur Paketlerini Keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

360 Sanal Tur'un en büyük avantajı müşterilerinizin ürünlerinizi veya firmanızı internet üzerinden sanal tur olarak inceleyebilmesidir.

360 virtualtur tamamen online çalışan bağımsız bir yazılımdır.

360 derecelik panoramik çekimler genellikle en fazla 2 saat sürer, ancak işletmenizdeki metrekareye ve çekilen görüntü sayısına bağlı olarak değişiklikler olabilir.

360 sanal tur hizmetimiz IFRAME olarak teslim edilmektedir. Dilediğiniz sitede paylaşabilirsiniz.

360 sanal tur hizmeti tamamlandıktan sonra aldığınız (SCRIPT) dosyasını sunucunuza yükleyerek kullanabilirsiniz. Tamamen bağımsız olarak yapabilirsiniz.

360 Sanal Tur Hizmeti, PC/Tablet/Mobil kısacası tüm platformları destekler.

Tüm sektörler için profesyonel özel projeler uygulayabiliyoruz.

360 derecelik fotoğraflarınızı Facebook, Linkedln ve Flickr sosyal medya platformlarında dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP