SEO Danışmanlığı

Genç, dinamik ekibimizle hedeflerinize yönelik sonuç odaklı fikirlerimizi keşfedin!

SEO Farkını Keşfedin!

SEO arama motoru optimizasyonu, satışlarınızı ikiye katlayacak ve markanız daha iyi tanınacaktır.

SEO Arama motoru optimizasyonu çok zor bir iştir. Deneyimli bir dijital pazarlama destek ekibi ile çalışmanız önerilir.

Uzman ekibimiz sayesinde her sektör için SEO danışmanlığı sunuyoruz. Aylık, haftalık veya yıllık olarak sonuç bazlı raporlar sunuyoruz.

Ayrıca yeni potansiyel müşterilere ulaşabilir ve işinizi zirveye taşıyabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

SEO'nun Faydaları Nelerdir?

Etkili SEO çalışması, şirketinize ve hedeflerinize büyük fayda sağlayacaktır. SEO'nun alternatif faydalarını keşfedin.

  • Hedef Kitleyi Belirleyin
  • Potansiyeli Yüksek İşler
  • Yeni Müşteriler
  • Kaliteli Görüntü
  • Sürekli ve Kalıcı Yatırım
  • Markalaşma

Arama Motorları Nasıl Çalışır?

İndeksleme

Dizin oluşturma, botların sitenizi taraması, sayfaları algılaması ve belirli kurallara göre listelemesidir. Bilgileri düzenlemek ve aramadan önce hazır hale getirmek için bu süreçten geçmesi zorunludur. Bu şekilde bir dizin oluşturmak, arama motorlarının arama sorgularına çok hızlı yanıt vermesini sağlar.

Emekleme

Kullanıcılara en doğru sonucu ulaştırmak için site bağlantılarını takip ederek ihtiyaç duydukları bilgileri toplayan arama motoru botlarıdır. Aşağıdakiler gibi birçok faktör dikkate alınır: B. web sitenizin içerik kalitesi, bağlantı hiyerarşisi ve indeksleme.

Sıralama

SERP'de bir sitenin konumu. Arama sorgusuna bağlı olarak, web sitenizdeki her sayfa farklı bir sırada olabilir. Bu, web sitenizdeki her sayfanın aynı kalitede olmadığının veya rakiplerinizin daha iyi optimize olduğunun bir göstergesidir.

Profesyonel bir SEO hizmetine hazır mısınız?

SEO çalışmaları site içi SEO ve site dışı SEO olarak ikiye ayrılır. Yerinde arama motoru optimizasyonu, web sitenizin arama motorlarında taranmasına ve dizine eklenmesine yardımcı olmak için tasarım ve yazılım alanında çalışır. Site dışı SEO, web sitesi dışından gelen bağlantılar ve görsel materyallerle ilgili çalışmalardır. Profesyonel SEO ekibimizle çalışarak, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını ve dayanıklı olmasını sağlamak için web siteniz 7/24 iç SEO ve dış SEO için analiz edilecektir. Gün sonunda size detaylı bir rapor olarak sunulacaktır.

Arama İşlemi

Profesyonel ekibimizle başladığımız süreçle birlikte kapsamlı araştırma ve saha analiz çalışmaları ile başlıyoruz. Bu süreçte sektörünüzü tanıyor ve web sitenizdeki arama motoru optimizasyonu ile ilgili eksiklikleri listeliyoruz. Sizi tanımak için markanız, ürününüz ve hizmetiniz hakkında sorular soruyoruz.

Detaylı Analiz ve Planlama

Markanız hakkında detaylı bir çalışma yaptıktan sonra hedef kitlenizin sektörel beklentilerini ve rakiplerinizin SEO açısından zayıf olduğu alanları dikkate alarak önceliklendiriyoruz. Bu aşama SEO stratejinize, sektörünüze, hedef kitlenize ve rakip analizinize göre şekillenir. Ardından web sitenizin teknik SEO fonksiyonlarına, yerel SEO'ya, açılış hızına vb. odaklanın. Analizler yaparak bir çalışma planı oluşturuyoruz.

Teknik SEO

Teknik SEO aşaması, öncelikle web sitenizin tarama ve indeksleme aşamasının yanı sıra arama motorlarındaki arama süreçleri için iyileştirme süreci ile ilgilenir. Yazılım, tasarım, kullanıcı deneyimi ve site mimarisi açısından, varsa öncelikle büyük sorunları çözüyoruz. Ardından, uzun süreli SEO hizmeti doğrultusunda, ziyaretçilerin web sitesinde daha fazla zaman geçirebilmeleri için; İlgili arama terimleri için doğru sayfaları bulmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Verim İyileştirmesi

Web sitesinin hızı, müşterilerinizi web sitesinde tutmak ve Google'ın değerini artırmak için önemlidir. Google, web sitenizin 1 saniyeden daha kısa sürede açılmasını isteyecektir. Web sitenizin yavaş olmasının nedeni birçok faktöre bağlıdır. Web sitenizin sunucusuna, web trafiğine, dosya boyutuna ve diğer birçok şeye bakarsak, burada sitenizin sorununu anlayacak ve performans düşüşünü önleyecek çözümler bulacağız. Bu sayede hem Google'dan değer kazanırsınız hem de müşteri memnuniyetini sağlarsınız.

İçerik Desteği

Web sitenizin teknik sorunlarını çözdüğünüze ve müşteri memnuniyetini sağladığınıza göre, arama motorlarında daha iyi olmak için SEO uyumlu içerikler oluşturmanın zamanı geldi. İçeriğinizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için bazı işlevleri içerik olarak düşünmeniz gerekir. Bu noktada içeriğinizin özgün, anlaşılır ve okunabilir olması ve anahtar kelimeleri hedefleyerek arama motorlarında üst sıralarda yer almak için içerik oluşturmanız ve kalıcı olmanız gerekir.

Ayrıntılı Raporlama

Bu aşamada, şimdiye kadar yapılan çalışmaları düzenli olarak açıklıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar işletme sahibine raporlanırken, yapılan işin verimli olup olmadığını ve geri bildirimleri ekip olarak takip ediyoruz. Çalışmaların sonuçları, çalışmaların eksikliklerinin ve iyileştirmelerinin değerlendirilmesi, yeni stratejiler belirlemek için rakiplerin düzenli olarak izlenmesi, sektöre fayda sağlayacak çözümler için uluslararası karşılaştırmalar vb. Bunların hepsi inceleme ve analiz sürecimizin bir parçasıdır..

Sıkça Sorulan Sorular

Arama Motoru Optimizasyonunun kısaltması olan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında ilk sıralarda yer alması için arama motoru yönergelerine göre yapılan tüm site içi ve site dışı optimizasyon çalışmalarını kapsar.

Söylemesi biraz zor olsa da başarılı bir SEO çalışması ile ilk birkaç ayda sonuç alabilirsiniz.

Hem de bütçeniz kısıtlıysa! SEO, Google Ads'e kıyasla daha uzun vadeli bir yatırımdır. Harcamaya başlar başlamaz Google Ads'de görünür olursunuz. Bu bir avantajdır. Ancak SEO ile karşılaştırıldığında daha az etkilidir. İstatistikler, SEO'nun daha etkili sonuçlar ürettiğini gösteriyor.

Birincilik asla garanti edilemez. Bu, asla birinci olamayacağınız veya uzun zaman alacağı anlamına gelmez. Sadece bu konuda bilgi vermek mümkün değildir. Yaklaşık olarak ilk sayfaya ulaşma süreleri, çalışmanın başladığı ilk ayın sonunda tartışılabilir. Tecrübelerimize dayanarak üzerinde çalıştığımız sitenin ilk ayın sonunda yükselen grafiği, sitenin ne zaman ilk sayfada yer alacağı konusunda bize fikir veriyor.

Google, arama yapanların daha güvenli bir web deneyimi yaşaması için web yöneticilerine sitelerinin güvenliğini sağlamaları konusunda baskı yapıyor. Google arama motoru için güvenli deneyimler önemlidir. Arama yapanların, görüntülediği sonuçların güvenilirliğine güveniyorlarsa, gelecekte web sitenizi ziyaret etme olasılıkları daha yüksektir.

Google, arama yapanların daha güvenli bir web deneyimi yaşaması için web yöneticilerine sitelerinin güvenliğini sağlamaları konusunda baskı yapıyor. Google arama motoru için güvenli deneyimler önemlidir. Arama yapanların, görüntülediği sonuçların güvenilirliğine güveniyorlarsa, gelecekte web sitenizi ziyaret etme olasılıkları daha yüksektir.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP