Kurumsal Kimlik

30 farklı sektöre uygun kişi veya işletmelere kurumsal kimlik hizmetleri sunmak için buradayız.

Logo Tasarımı

Firmanın ilk izlenimini veren logo firmanın tanınması açısından önemlidir. Firmanıza özel hazırlanan logo, görünür olmanızı ve rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlar. Kısacası logo, bir şirketin kurumsal hedeflerine ulaşmasını sağlayan ana arayüzdür

Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sorularınızı iletin.

Broşür Tasarımı

Broşür gibi araçlara genellikle bireysel veya kurumsal şirketlerin tanınırlığını artırmak için ihtiyaç duyulur. Broşürü olan bir şirket, ürünlerini ve geçmişini ayrıntılı olarak listeler. Broşür, işin önemli bir parçasıdır. Bu temelde uzman ekibimizle vizyonunuza ve markanıza uygun broşür tasarımlarınızı oluşturmak için çalışıyoruz.

Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı (Grafik Tasarım), firmanızın görünen yüzüdür, firmanız için özel olarak oluşturulur ve kişiye özel hazırlanır. Firmanızda kullanacağınız evrakların (cep klasörü, antetli kağıt, kartvizit, broşür, not kağıdı, CD vb.) hazırlanarak oluşturulan unsurlardır.

Kurumsal Kimlik Hizmeti hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek alabilirsiniz.

  • Şirketin imajının tutarlılığını sağlar.
  • Sektörde sağladığınız hizmetlerin kalitesini öne çıkarır.
  • Müşterilerinize ilk bilgileri vermek için ürünleri yönlendirir.
  • Görünüm açısından sizi rakiplerinizden ayırır.

Fotoğraf Hizmetleri

Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile yıllardır fotoğraf ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Profesyonel bir ortam yaratarak ürünlerinizi fotoğraflıyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımız ile istediğiniz her şeyi çekmeye hazırız.

Fotoğraf çekimleri veya ücretler hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

  • Profesyonel fotoğrafçılık hizmeti,
  • Endüstriyel fotoğrafçılık hizmeti,
  • E-ticaret fotoğraf hizmeti,
  • Dış mekan fotoğrafçılığı hizmeti,

Drone hava fotoğrafçılığı

Drone ile yapılan reklam son zamanlarda tanınmış firmaların reklamlarında önemli bir yer edinmiştir. Biz burada görevi üstlendik. Tabii ki reklam filmleriniz için kapsamlı bir yapı ile hizmet veriyoruz. Müşteri kitlenize etkin bir şekilde sunacağınız bilgileri ortaklaşa planlayarak yenilikçi kayıtlar elde ediyoruz

Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sorularınızı iletin.

Şirket Tanıtım Videosu

3D Medya | Uzman ve kreatif ekibi tarafından hayata geçirilen kaliteli, yaratıcı ve dayanıklı 2D motion lansman videoları sayesinde işletmeler seslerini Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Youtube gibi mecralarda duyabiliyor. Firmaların yapısını iyi anlıyor ve o yapıyı en doğru şekilde yansıtan imajları belirliyoruz. Fark etme! Yenilikçi bir bakış açısıyla gelmeniz size olumlu geri dönüşler sağlar, insanların sizi daha iyi tanımasını sağlar ve markanıza değer katar

Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sorularınızı iletin.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman ekibimizle grafik tasarım ve danışmanlık sunuyoruz. Vizyonunuza layık yeni fikirler için buradayız.

Tüm çalışmalarımız şirketin iş yüküne ve iş sürecine bağlıdır.

Tasarım ücretleri tamamen şirketin iş yüküne göre değişmektedir.

Her sektöre uygun profesyonel ekibimiz ile gün içerisinde drone havadan çekim yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Çoğu sektöre uygun profesyonel ve eksiksiz ekipmanlarımız ile iç mekan, dış mekan ve tüm iş amaçlı HD videolar hazırlıyoruz. Talebin taleplerini karşılayan yaratıcı, çeşitli fikirler için buradayız. Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Alanında uzman ekibimizle isteklerinize göre çeşitli ve yaratıcı vektörel çizimler oluşturuyoruz. Birlikte karar verelim. Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Profesyonel ekibimiz ile birçok sektör için aylık veya haftalık işçilik hizmetimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizden veya bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP