Gizlilik Politikası

Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, desteğinizi veya dileklerinizi iletebilirsiniz.

Genel olarak: Bu web sitesini kullanmanız, veri koruma ve güvenlik hüküm ve kurallarını okuyup kabul ettiğiniz anlamına gelir. Gizlilik politikasında belirtilen yükümlülükleri yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız bu web sitesini kullanmayınız. Web sitesindeki belirli yerleri kullanımınız veya bunlarla etkileşiminiz için bir dizi özel ek şart ve koşul geçerli olabilir.

Veri koruma ve güvenlik koşullarının takibi/değiştirilmesi:  3D Medya, veri koruma ve güvenlik koşullarını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme veya ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Bu sayfa, kullanım sırasında toplanan bilgilerin özelliklerini, nasıl kullanıldığını, bu bilgilerin üçüncü kişilere açıklandığı durumları ve gerekli her türlü veri koruma koşullarını anlamak için yapılan değişiklikleri sunar.
Site sahibinin veri koruma koşullarında değişiklik yapma hakkı saklı olduğundan, veri koruma ve güvenlik koşullarının düzenli olarak takip edilmesi ve okunması gerekmektedir. Bu web sitesinin böyle bir değişiklikten sonra kullanılması, veri koruma ve güvenlik koşullarındaki değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

Kullanıcı Bilgisi: Tüm içerik ve kişisel bilgiler (metin, belge, müzik, reklam, reklam, iletilen görüş ve düşünceler, ses veya metin veya hareketli / hareketsiz görüntü içeren içerikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) kullanıcının sorumluluğundadır.
Kullanıcılar, siteye gönderdikleri/gönderdikleri tüm bilgilerin güvenilir ve doğru olduğunu, üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmediğini ve hukuka aykırı olmadığını beyan ve taahhüt etmişlerdir. Web sitesi sahibi, diğer kullanıcılara veya üçüncü şahıslara zarar veya strese neden olabileceğini düşündüğü kullanıcılar tarafından sitede yayınlanan herhangi bir içeriğe veya yasaları ihlal eden herhangi bir içeriğe erişimin tamamen veya kısmen kaldırılmasını kısıtlama hakkını saklı tutar. veya blok. Ancak bu yönde bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Kullanıcı Adı ve Şifre: Site sahibi, üyelik/kayıt durumuna bağlı olarak bazı bölümleri kullanabilir. Kayıt sırasında kullanıcıya bir isim ve şifre verilebilir veya kullanıcıdan bir isim ve şifre oluşturması istenebilir. Kullanıcı adı ve şifrenin korunmasından, bunların kötüye veya kanuna aykırı olarak kullanılmasından ve olası her türlü yetkisiz kullanımdan doğrudan kullanıcı sorumludur. Özel sayılar, harfler ve karakterler kullanarak veya bunun için gerekli değişiklikleri yaparak şifreyi daha güvenli hale getirmek kullanıcının sorumluluğundadır. Üye adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Üye adı ve şifresinin kaybolması, yetkisiz üçüncü şahısların ele geçirilmesi veya üyenin güvenliğini tehlikeye düşüren bir durumun ortaya çıkması durumunda, site ve/veya site sahibi derhal bilgilendirilecektir.

Bilgilerin Korunması:  Web sitesi sahibi, web sitesindeki tüm sayfaların güvenliğini sağlamak için profesyonel, yüksek kapasiteli sunuculara ev sahipliği yapar. Web sitesinde saklanan bilgilerin gizliliğini, güvenliğini ve bütünlüğünü korumak için çeşitli teknik ve yönetim uygulamaları kullanılmaktadır. Sunucularımızda bulunan 360 sanal tur dosyası maksimum (2) yıl süreyle barındırılmaktadır. 2 yıl sonra silinme ve benzeri sorunlar olursa firmamız sorumlu tutulamaz. Verileriniz en fazla (1) yıl süreyle mega bulut depolama alanlarımızda barındırılacaktır. Yıl sonunda silinme gibi sorunlar olursa firmamız sorumlu tutulamaz.

Uzman destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

TOP