Dijital Medya Danışmalığı

Farklı fikirlerimizle dijital medyanın fonksiyonlarını ve tavsiyelerini 30 farklı sektöre sunuyoruz.

Dijital Medya Danışmanlığı Nedir?

Dijital dünyada hedefinize ulaşmak için iyi plan yapmalısınız. Seçilen yol, hedeflerinize göre belirlenir ve yeni reklam modelleriyle şekillenir. Mesajınız alıcıya en doğru şekilde iletilecektir. Dijital medya danışmanlığının amacı, işletmenin nereye gittiğini, hangi ortamda, hangi mesajda ve hangi kanal üzerinden olduğunu belirlemektir. Doğru bütçe belirlenmelidir. Dijital medya danışmanı, hedef kitleyi, ürünü ve şirketi analiz ederek ve değerlendirerek projenin (çalışmanın) bu ortamda başarılı olmasına yardımcı olur. Dijital medya planlaması söz konusu olduğunda, dijital mecrayı seçmek, web sitesi kurmak, reklam alanı satın almak, doğru mesajı doğru mecrada, doğru zamanda vermek ve tüm bunları raporlamak önemlidir.

Dijital Medya İşlevleri

• Dijital dünyanın olanaklarından yararlanarak istenilen mesajın doğru kullanıcıya iletilmesini sağlar.
• Satışlarınızı artırır ve verimli olmanızı sağlar.
• Daha fazla kişiye ulaşabilir ve daha fazla takipçi kazanabilirsiniz.
• Marka bilinirliği yaratmanın etkili bir yoludur.
• Daha fazla kişiye ulaşarak farkındalığınızı artırır.

Google Reklamcılığı (Adwords) Tavsiyesi

• Rekabet analizi
• Anahtar kelime analizi
• Negatif anahtar kelimeler
• Tanıtımını yaptığınız yer
• Hileli tıklamalara ve saldırılara karşı çözüm

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Instagram

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram'da bütçenize göre reklam yayınlayabilirsiniz.

Youtube

Dünyanın en yaygın kullanılan video platformlarından biri olan Youtube ile bütçenizi tanıtabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Mail Marketing

Müşterilerinizin ve sitenizi ziyaret eden internet kullanıcılarının onayı ile kampanyalarınız hakkında e-posta gönderebilirsiniz.

Twitter

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin reklam yoluyla hedef kitlelerine ulaşmasını sağlıyor.

Linkedin

Linkedin, milyonlarca işletme sahibi, CEO, İK departmanı ve yöneticiden oluşan hedef kitleye ulaşmanın kolay bir yoludur.

Facebook

2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook'ta hedef kitlenizi belirleyerek satış yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Çözümleri

• Doğru hedef kitle analizi ve zamanlama ile etkili ve zazmanında reklam gösterimi.
• Kampanya dökümleri, çeşitli söylemler ve grafiklerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesini sağlayın;
• Etkili raporlama ve kampanya yorumlama,
• Pazar araştırması yapmak, kampanya ve promosyonlar oluşturmak,

Bütçenizi doğru kullanarak reklamlarınızın hedef kitlelere ulaşmasını sağlayarak marka değerinizi ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Günümüzde internet kullanıcılarının artması ve teknolojinin gelişmesi işletmeleri online platformlara taşımıştır. İnternette çok fazla şirket var ve tavsiye konusunda rakiplerinden geri kalmamak için şirketleri ilk kez bu kanala adım atmaya teşvik ediyoruz.

Hedefinize göre istediğiniz platformda reklam verebilirsiniz.

Sadece reklamın sizi başarılı kılacağını söylemek zor. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için başarılı bir SEO işine sahip olmanız gerekir.

Hedeflerinize ve işletme bütçenize uygun reklam kararları verebilirsiniz

Hedeflerinize ve işletme bütçenize uygun reklam kararları verebilirsiniz

Müşteriye çeşitli kanallardan tekrar ulaşabilirsiniz. Ön tarafa reklam yerleştirerek diğer web sitelerini ziyaret eden kullanıcıları devre dışı bırakabilirsiniz.

Google Adwords size ayrıntılı coğrafi konum hedeflemesi sunar. Bu sayede konumunuzu seçerek bölgenizdeki bilinirliğinizi arttırır ve reklam maliyetlerinizi düşürürsünüz.

- Sosyal medya yönetimi, şirketinizin hesaplarını nasıl kullandığınızı, sayfanızdaki takipçi sayınızı nasıl artırdığınızı ve bir kriz anında hangi yolu izleyeceğinizi ifade eder.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP