QR Hizmetler

Kafe, restoran, otel ve benzeri tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek qr hizmetini keşfedin!

QR menüsünü keşfedin!

QR menü sayesinde müşterileriniz, ürünlerinizi mobil cihazları ile kendilerine ulaşmadan görebilir veya sipariş verebilir. QR menüsü tamamen hızlı ve kullanımı kolaydır. Görsel arayüzü ve basit kontrol edilebilir fonksiyonları ile her yerden kontrol edebilirsiniz. Mobil platformlar için %100 desteği vardır ve herhangi bir akıllı cihazda kullanabilirsiniz. Günümüz teknolojisi QR menüsü Özellikle son dönemde yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle QR sistemi sosyal mesafe kurallarına uyumlu hale geldi ve hayatımızı kolaylaştırdı. Detaylı bilgi için lütfen web sitemizi [bwerteuns.com] ziyaret ediniz veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Google QR Derecelendirmesini keşfedin!

Google QR derecelendirmeleri ile müşterileriniz işletmenizi derecelendirebilir veya yorum bırakabilir. Tüm akıllı cihazlarla uyumlu olan Google QR'nin kullanımı çok kolaydır ve herhangi bir uygulama yüklemeden çalışabilir. Google QR değerlendirmesi sayesinde şirketiniz popülerlik kazanıyor ve büyük hedeflere doğru ilerliyor. Detaylı bilgi için lütfen web sitemizi [bwerteuns.com] ziyaret ediniz veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

QR işlevlerini keşfedin!

Kullanıcı Dostu

Basit görsel kullanıcı arayüzü ile müşterilerinize kullanım kolaylığı sunar. Herhangi bir program yüklemeden mobil cihazların QR tarayıcısı ile aktif olarak çalışır.

Platform Desteği

Bir program gerektirmez. Tüm akıllı cihazlarda %100 hızlı çalışır.

Sipariş Yönetimi

QR menü sayesinde müşterileriniz ürünlerinizi inceler ve seçilen ürün alışveriş sepetine yerleştirilir. Siparişler tablo numaralarına göre panelinizde sıralanır.

Müşteri Memnuniyeti

QR sistemi sayesinde müşterilerinize hızlı hizmet sunabilir, sosyal mesafeye duyarlı firma statüsüne kavuşabilirsiniz. QR derecelendirmeleri sayesinde müşterileriniz yıldız atayabilir ve görüşlerini ifade edebilir.

QR'nin avantajlarını keşfedin!

Sosyal mesafeli QR sistemi hızlı çalışır ve çoğu işletme için uygundur. Müşterilerinizle aranızdaki mesafe kuralını korumanızı sağlayan, aynı zamanda zamandan ve zamandan tasarruf sağlayan QR sistemleri günümüzde vazgeçilmezdir.

  • Tüm akıllı platformlarda sorunsuz ve hızlı çalışır.
  • Garsonların iş yükü azalır ve daha verimli olurlar.
  • Menünüzü değiştirmek söz konusu olduğunda, paradan ve zamandan tasarruf edersiniz.
  • QR menüler, kullanım kolaylığı sayesinde müşteri dostu bir deneyim sağlar.
  • Mobil uygulama indirmeye gerek kalmadan kullanıma hazır özelliği ile müşterilerinize hızlı ve güvenli bir deneyim sunar.

Paketler

Sıkça Sorulan Sorular

Google QR sayesinde müşterileriniz ürünleriniz hakkında yorum yapabilir veya onlara yıldız verebilir. Google derecelendirmeleri ve yıldızları sayesinde işletmenizin popülaritesi ve vizyonu artacak.

QR menü sayesinde müşterileriniz hiçbir şeye dokunmadan QR okutarak ürünlerinizi inceleyebilir veya istedikleri gibi sipariş verebilirler. QR menü sisteminin kullanımı kolaydır ve tüm mobil platformlarda çalışır. Özellikle son dönemde yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle QR sistemi sosyal mesafe kurallarına uyumlu hale geldi ve hayatımızı kolaylaştırdı.

QR menü sisteminin kullanımı kolaydır. Kayıttan sonra en geç 15 dakika içerisinde QR menü sisteminiz hazır olacaktır.

QR menü sistemi yıllık olarak faturalandırılır.

Ödemelerinizi posta havalesi veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP