Web Tasarımı

Aktif web siteleri için yapılan görsel estetik düzenlemeler bütünüdür. Tasarım fikirleri bir amaç için belirli prensipler tarafından yönlendiği ve uygulandığı işlemler ile sonuçlanır. Nihayetinde hem görsel hem işlevsel bir web sitesi ortaya çıkmış ise doğru yoldasınız demektir.

Web Tasarımını Keşfedin!

Web Tasarım olgusu kendi içerisinde birçok farklı şekilde kategorize edilebilir. Kurumsa web tasarım, Bireysel web tasarım, Özgün web tasarım gibi örneklendirebiliriz. Web Site Tasarım çalışmaları yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok detay ve kural vardır. Dolayısı ile sadece renk beğenip kullanalım durumları bu işlemlerde pek de geçerli olmayacaktır.

Her şeyden önce bizce web siteleri;
● Modern,
● İşlevsel,
● Mobil Uyumlu,
● Kullanıcı Dostu,
● Yenilikçi,
● Özgün (Benzersiz)
Olmalıdır.

Web Sitesi İşlevleri

Yönetim

Yönetici paneli sayesinde web sitenizi kontrol edebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Duyarlı

Tüm akıllı cihazlarda %100 sorunsuz çalışır.

SEO Desteği

Tamamen arama motoru dostudur ve SEO altyapısına uygundur.

Verim

Tüm platformlarda hızlı ön yüklenebilir ve hızlı performans desteği

Web Tasarım Süreçleri

Web Tasarım çalışmaları yaparken birçok konuda özen gösteriyoruz. Bunların arasında;
● Temiz kodlama,
● Seo standartları,
● Özgün tasarım,
● İşlevsellik,
● Projeye uygunluk
Gibi maddeler başı çekmektedir.

Planlama

Proje isteyen kurum veya kişinin isteklerini, beklentilerini onu yönlendirmeden dinliyoruz. Talep edilen projenin durumunu analiz ederek en efektif biçimini proje sahibine iletip web site tasarımı planımızı hazırlıyoruz.

Tasarlama

Web Site projesi için taslak tasarımımızı oluşturarak gerekli noktalarda düzenlemeler ile demo projeyi nihai haline getiriyoruz. Proje sahibi ile konsept yapıyı görüşerek tasarım detaylarını belirliyoruz.

Kodlama ve SEO

Hazırlanan web site konsepti için gerekli kodlama ve düzenlemeler yapılırken SEO standartları gözetilerek kodlar son haline getirilir. Hazırlanan projenin site içi ve site dışı SEO yapısı kontrol edilerek çalışma tamamlanır.

Yayınlama ve Test

Web Site test için yayınlama kontrol süreci başlatılır. Web Tasarımı, Yazılımı ve Seo gibi çalışmalar için gerekli test aşamalarından geçen proje test yayına geçerek çalışma tamamlanır ve Proje sahibine teslim edilir.

Bütçenize uygun kurumsal web sitesi paketlerini inceleyin.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP