Web Tasarımı

30 farklı sektör için bireysel veya kurumsal firmalara uygun fiyatlarla web tasarım hizmeti!

Web Tasarımını Keşfedin!

30 farklı sektöre müşteri ihtiyaçlarına göre hızlı ve pratik çözümler uygulamak için uzman ekibimizle her gün farklı fikirlerimizle hizmetinizdeyiz. Çözüm odaklı ve sonuç alan faydalı web siteleri oluşturarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan sonuçlar elde etmek için buradayız. Bireysel veya kurumsal işletmelerin marka ve vizyonlarına uygun, kullanıcı dostu web tasarımları oluşturuyoruz..

Web Tasarım Şablonları

Uzman ekibimiz sayesinde görsel, mobil destekli web sitesi şablonları üretiyoruz. Sektöre özel ve kontrol edilebilir, hızlı optimize edilmiş, web sitenizi dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve yazılar paylaşabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen açık kaynak kodlu ve arama motoru dostudur, SEO altyapısına uygundur. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, desteğinizi veya dileklerinizi iletebilirsiniz.

Web Sitesi İşlevleri

Yönetim

Yönetici paneli sayesinde web sitenizi kontrol edebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Duyarlı

Tüm akıllı cihazlarda %100 sorunsuz çalışır.

SEO Desteği

Tamamen arama motoru dostudur ve SEO altyapısına uygundur.

Verim

Tüm platformlarda hızlı ön yüklenebilir ve hızlı performans desteği

Web Tasarım Süreçleri

Projeksiyon

Şirket ve faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere ait görsellerin ve teknik dokümantasyonun internet sitesinde nasıl yayınlanacağına karar verilecektir. Web sitesi için alan adı gereksinimi belirlenir.

Tasarım Aşaması

Bu süreç, web sitesinde kullanılmak üzere renk paletleri, logolar, afişler ve görsel tasarımların seçimini hazırlar. Genellikle grafik ve web tasarımcılarımızın rehberliğinde gerçekleşen bu süreç, müşterilerimizin fikirleri ile şekillenmektedir.

Yazılım Süreci

Web sitesinde kaynak içeriğin nasıl sağlanacağı ve hangi bilgilerin hangi mecralarda saklanacağı belirlendikten sonra veri tabanı oluşturulması ve yönetici ve kullanıcı tarafının kodlanması ile yazılım süreci devam eder.

Test Süreci

Yazılım işlemi tamamlandıktan sonra, web sitesinde herhangi bir sorun olup olmadığını görmek için bazı testler yapılacaktır. Bu aşamada tarayıcı testleri, hız testleri ve sitenin web standartlarına uygunluğu doğrulanır.

Bütçenize uygun kurumsal web sitesi paketlerini inceleyin.

Uzman Destek Ekibi

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yetkili destek ekibimiz hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında aktif destek sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

TOP